Croix Canon Saint-Emilion 2016

L8,500.00

Croix Canon eshte vera e dyte e te famshmes se Saint Emilionit Chateau Canon

Arome e freskët, delikate dhe frutore.

Nje super vere aromatike intensive dhe strukturë të fortë tanine. nje shije e gjate e këndshëm tregon ekuilibrin dhe gatishmërinë që përcaktojnë Croix Canon.

Kjo vere eshte eksluzivitet i Grand Cru Classe

Delivery Date:
Categories: , Tag: Product ID: 1655

Additional information

Variants

Bianco

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Croix Canon Saint-Emilion 2016”

Your email address will not be published. Required fields are marked *