Château Brillette,Moulis 2016

Château Brillette
Vere shume terheqese me aromat e frutave të zeza, tokës dhe dyllit te tymosur. shoqerohet shume mirë me biftek viçi të pjekur në skarë ose brinjë viçi gjithashtu ne furre.

Vere perfekte per cmimin!!

Category: Tag: Product ID: 2066

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Château Brillette,Moulis 2016”

Your email address will not be published. Required fields are marked *