Blason d’Issan Margaux 2016

Chateau d’Issan I njohur për cilësin për vlerën,
kjo verë e dytë elegante nga Chateau d’Issan eshte e cilësisë së larte, nuk zhgënjen.
Taninet e rafinuar ofrojnë shume freski, së bashku me boronicat, manaferra dhe aromen e luleve, .
shërbehet me gjoksin e rosës të mbushur ose mish viçi të pjekur në skarë.
Sigurisht dhe me disa fruta te mira 🙂
Categories: , Tag: Product ID: 286

Additional information

Size
Variants

Red

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Blason d’Issan Margaux 2016”

Your email address will not be published. Required fields are marked *